Denne fantastiske eiendommen er en fabelaktig familie-Villa som nylig har blitt totalrenovert og tilbyr lyse og romslige rom og den mest spektakulære havutsikten, et privat svømmebasseng og anlagt hage; alt innen gangavstand til de beste strendene i Marbella og med fasiliteter rett utenfor døren – alt du kan ønske deg for din ferie i Marbella!
Denne vakre Villa med 5 soverom ligger i en av de fineste forstedene til Marbella: Las Chapas - med kort avstand til supermarkeder og restauranter og en kort spasertur til Marbellas gylne strender og ulike strandbarer og restauranter.
Villaen har en privat innkjørsel med automatisk port og privat parkering for 2 biler.
Når du kommer inn i huset, blir du overveldet av den fantastiske utsikten over hagen og bassenget med Middelhavet som bakteppe. Forbi inngangspartiet og gjestetoalettet har du den todelte stuen med en flott peisovn og flatskjerm-TV på den ene siden og et andre sitteområde på den andre. Kjøkkenet er helt nytt og fullt utstyrt, og har eget frokostbord.
Nede er det et rom med to enkeltsenger og et dusjbad. Tilbake oppe er det et dobbeltrom med TV og et eget bad med en fantastisk walk-in tropisk regndusj.
Til venstre for stuen er det et rom med to enkeltsenger og ytterligere et dobbeltrom som deler et bad.
Fra stuen er det direkte utgang til terrassen, hagen og bassengområdet.
Fra terrassen er det en spiraltrapp som fører deg opp til den nye og svært spesielle Master Suite…. Dette fantastiske rommet har et utrolig uttrekkbart tak – perfekt for å sove under stjernene! Det er store panoramavinduer som lar deg nyte utsikten fra alle vinkler. Det er også en liten privat terrasse her. Suiten har en liten kjøkkenkrok og et nydelig sirkulært bad med regndusj.
På hovedterrassen, som er overbygd, finner du et stort utendørs spisebord hvor du kan nyte den flotte utsikten over havet og svømmebassenget. LED-belyste tretrapper fører deg ned til bassenget og solsengene.
Ved siden av bassenget er det en bar med kjøleskap og en BBQ, som er det perfekte stedet for den ekte feriefølelsen i løpet av de solfylte timene på dagen eller for en avslappet kveldsdrink. Den velstelte hagen omgir huset, og du vil finne frukttrær og ulike fargerike tropiske blomstrende busker.
Alle soverom har individuelle Aircon-enheter og det er sterkt wifi i hele villaen.
Når det gjelder beliggenhet, ligger villaen i et flott område for de som ikke liker å sitte stille, da de fleste av Marbellas hovedattraksjoner er innen rekkevidde. De nærliggende strendene i Elviria, Cabo Pino og Las Chapas er kjent for sine ulike strandrestauranter, barer og til og med det verdenskjente Nikki Beach. Videre tilbyr Cabo Pino-havnen et utvalg av vannsport, så det er rikelig med underholdning for alle.
Elviria er kjent for sitt sjarmerende sentrum samt det brede utvalget av restauranter og barer. Med et utvalg av over 50 forskjellige restauranter, ulike supermarkeder og mange barer, er det et av de mest populære områdene i Marbella.
Med Marbella Country Club and Golf, Santa Maria Golf Club og Santa Clara Golf Club har du noen av Marbellas fineste golfklubber innen en 5-minutters kjøretur.
Du er også veldig sentralt plassert for vannparkene i Mijas og Torremolinos, Marbellas Funny Beach med gokart og trampoliner, samt Selwo dyrepark.
For de som liker å spille tennis, deler urbanisasjonen en tennisbane som kan benyttes gratis. Den ligger bare en 5-minutters spasertur nedover gaten.
Til slutt er det greit å vite at det ligger et supermarked rett i enden av gaten, kun en 3-minutters spasertur unna.
Vennligst merk at vi kun ønsker familier og par velkommen, ingen grupper under 30 år, og ingen utdrikningslag. Skulle du falle utenfor denne kategorien, men likevel ønsker å bestille, vennligst send oss en forespørsel med litt mer informasjon om deg selv og gruppen du reiser med, slik at vi kan forespørre dette for deg.